Piwo, kozel, rzeszów

Wielkie otwarcie już wkrótce!

Všude dobře, v Kozlovně nejlépe – pierwsza Kozlovna w Rzeszowie!

Kozlovna to  unikalne miejsce, w którym można napić się Kozla serwowanego na kilka sposobów, a także skosztować przepysznych dań, inspirowanych kuchnią naszych południowych sąsiadów. Restauracja mieści się w kamienicy, pod adresem Rynek 9 i jest pierwszą Kozlovną na Podkarpaciu. To doskonałe miejsce na spędzanie wieczorów wraz ze znajomymi, celebrując picie złocistego trunku i odkrywając czeskie, piwne rytuały.

Piwo, rzeszów, rynek

11 czerwca, od godziny 18:00 Kozlovna Rzeszów będzie obfitować w moc atrakcji! O czeskiej kulturze piwnej i o właściwym serwowaniu chmielowego napoju opowie Maciej Chołdrych – specjalista od sensoryki i piwowarstwa. Na gości czekają także konkursy oraz pokazy tapsterów wraz z serwowaniem i laniem piwa, w czym swoich sił będzie mógł spróbować każdy. Tego wieczoru będzie miał miejsce także chrzest baru.

Jednak jeden dzień atrakcji z okazji otwarcia Kozlovnej to zdecydowanie za mało. Dlatego również 12 i 13 czerwca, każdy odwiedzający lokal może liczyć na niespodzianki i konkursy z nagrodami. Jakie? Przekonajcie się sami odwiedzając Kozlovną!

Zapraszamy!

Lane piwo, najlepsza restauracja rzeszów
Karta piw kozlovna rzeszów

Zgarnij nagrody

Konkursy

KONKURS #1

• Zapytaj o ramkę instagramową,
• zrób sobie w niej zdjęcie,
• opublikuj na Instagramie,
• dodaj #KozlovnaRzeszów,
• pokaż fotkę barmanowi,
• odbierz piwo za 1 zł.*

* Udział w konkursie jest jednorazowy.

Restauracja, rynek, rzeszów

KONKURS #2

Złap kozlove gadżety, cyknij fotę, wrzuć na Instagram lub Facebook, dodaj #Kozelfie i oznacz lokalizacje, 2 zdjęcia z Instagrama i 1 z Facebooka z największa ilością polubień, zgarną czeską deskę i pizzę.

Pizza